Ceník služeb

podívejte se na

NOVÝ CENÍK SLUŽEB:

platný od 1.3.2024

Proč muselo dojít ke zvýšení cen?  

.  Ač nerad, a pár let jsem se držel s cenami při zemi, došla situace do té fáze, že jsem musel zvažovat, zda zvýšit ceny mých služeb, a nebo doufat, že to nějak půjde dále v zajetých kolejích. Netrvalo to dlouho, a trh ukázal, jak dokáže být nelítostný. 

.  První důvod, proč zvyšuji ceny je ten, že veškeré spotřební materiály jdou cenově nahoru, čímž se zvyšuje náklad na provoz a zároveň snižuje příjem v mém rodinného rozpočtu. 

.  Druhý důvod je právě onen rodinný rozpočet. Mnozí z vás ví, že mám rodinu, včetně vlastních 2 dětí a navíc jsme si se ženou vzali pod křídla další 2 děti, které to neměly v životě lehké. Takže je nás doma celkem 6 a to už něco stojí. 

.  A třetí důvod, kterým jsem završil své rozhodnutí, je posunout se v podnikání dál. Od září minulého roku jsem se po mnoholetém rozhodování vzal pod sebe zaměstnance, který mi pomáhá s firemní klientelou. Jenže do týmu se mi hlásí další maséři, kteří umí dobře masírovat, a nerad bych o ně a jejich zájem přišel. Proto bych rád zahájil rozvoj v podnikání.