Jablečný ocet je skutečný přírodní zázrak

Nejčastější příznaky selhání srdce může být i únava a dušnost:

ablečný ocet nabízí nespočet zdravotních přínosů pro lidské zdraví. Stačí ho zařadit do svého jídelníčku a brzy pocítíte příjemné změny.  

Kožní problémy patří v dnešní době mezi jedny z nejčastějších, a to zejména co se týče pokožky. Pokud se s nimi potýkáte i vy a již nic vám nepomáhá, nemusíte se nutně obracet na dermatology nebo platit za drahé krémy plné chemie. Mnohem lépe vám dle webu Healthline pomůže jablečný ocet, který si hravě poradí jak s vyrážkou a akné, tak například i vráskami a stařeckými skvrnami. Stačí ho správně aplikovat a brzy se budete cítit lépe.

Jablečný ocet léčí řadu kožních problémů

Mnoho lidí se v dnešní době potýká s problémy s pokožkou obličeje, a to hned z řady z různých důvodů. Ať už za nimi stojí nezdravý jídelníček, hormonální nerovnováha nebo jakékoli jiné příčiny, můžete se jich zbavit poměrně snadno díky obyčejnému jablečnému octu. Ten stačí začít správně a pravidelně aplikovat na postižená místa a již velmi brzy si budete moci všimnout přívětivých změn. Mimo jiné pak i pleť hydratuje a zbavuje mastnoty.

Pokud vás tedy trápí vyrážka, stařecké skvrny, vrásky nebo jakékoli jiné kožní či pleťové problémy, pořiďte si tohoto účinného pomocníka a začněte ho pravidelně natírat tam, kde je třeba. Pozor však, že je dle lékařky Debry Rose Wilson dobré ho nejprve vyzkoušet. Někteří lidé totiž mohou být vůči jeho účinkům alergičtí nebo jim prostě nesednou, což může mít opačný účinek a příznaky naopak zhoršit (či vám způsobit silnou bolest).

Víceméně nejlépe uděláte, když ho nejprve zředíte vodou, aby nebyl tak silný a poté můžete sílu roztoku upravovat dle vlastních potřeb. Mimo jiné vám pak pomůže hydratovat suchou pokožku, reguluje mastnotu kůže a dodá pokožce pevnost, uvádí Gerhard Whitworth. Dále pak můžete také jablečný ocet zařadit do svého jídelníčku. Tím můžete získat řadu dalších zdravotních přínosů, jak jsme na Zdravém Stravování již dříve uváděli. Stačí ho pít každé ráno na lačný žaludek.

Autorem tohoto článku je portál https://www.zdravestravovani.eu/

TIP NA DÁREK:

Menší keramické aromalampy s vonným voskem.
Cena je 30,- Kč / ks

VÍCE ZDE