Posílit imunitu proti nemocem pomohou ovocné koktejly

Posílit imunitu proti nemocem pomohou ovocné koktejly

Ovocné koktejly mohou být náhradou svačiny, mohou být náhradou sladkého jídla, zaženou žízeň, ale také umí posílit imunitu. Pokud právě posílení obranyschopnosti je vaším hlavním cílem, měli byste myslet na to, jak ji posílit co možná nejvíce. My vám ukážeme několik receptů na tu kombinaci ovoce, která zabírá více než cokoliv jiného.

Pomeranč + grapefruit + citron

Osvědčená kombinace tří známých citrusů, které jsou bohatým zdrojem vitamínu C. Tyto ovocné koktejly jsou skvělou volbou jak na posílení imunity, tak i ve chvíli, kdy chcete dodat energii, nebo když chcete doplnit vitamíny a minerály.

Grapefruit + jablko

Díky této kombinaci dojde nejenom k posílení vaší obranyschopnosti. Pravidelné konzumace vám dokáže pomoci i během hubnutí, k rychlejšímu metabolismu. Nelze zapomínat také na to, že dokáže odstranit mnoho toxinů z vašeho těla.

Mrkev + jablko + hruška + mango

Jak vidíte, ovocné koktejly mohou obsahovat také trochu zeleniny. A rozhodně to není na škodu. V tomto případě zlepšíte své zdraví jak díky silnější imunitě. Zlepšíte ho i proto, že budete svůj organismus detoxikovat, ale i proto, že tato kombinace efektivně snižuje krevní tlak.

Mrkev + zázvor + jablko

Zkuste i tuto kombinaci pro vaše zdraví. Zaujme vás už tím, jak skvěle chutná. Díky zázvoru však nejde o koktejl určený jenom jako prevence. Hodí se ho pít i v případě, kdy máte běžné nachlazení a chcete s ním efektivně bojovat.

Pomeranč + zázvor + okurka

Netradiční, ale skvělá kombinace, která má vliv na vaše zdraví a také na vaši krásu. Umí posílit imunitu, pomůže vám při dehydrataci a zapomenout nelze ani na to, že podpoří vzhled a zdraví vaší pleti. Ideální pro ženy.

Jablko + špenát + řapíkatý celer

Nebojte se kombinace, která má netradiční zelenou barvu. Když ji budete pít pravidelně, tak kromě jiného dokážete prospět vašemu žaludku a trávení obecně. Také se jedná o pomocníka v případě, že vás začne bolet hlava.

Autorem tohoto článku je portál https://www.zdravestravovani.eu/

TIP NA DÁREK:

Menší keramické aromalampy s vonným voskem.
Cena je85,- Kč / ks

VÍCE ZDE