Pro firmy

nabídka

Pro firmy

SPOLEČNÁ CESTA

. Určitě mi dáte za pravdu, že nespokojenost zaměstnanců zhoršuje kvalitu práce, je překážkou výkonnosti a může mít negativní vliv na rozvoj společnosti.

   Na druhou stranu odborné i praktické studie zjistily, že spokojení zaměstnanci jsou produktivnější, mívají nižší absenci a lépe komunikují s veřejností, což je zcela klíčové pro chod firmy.

   Již několik let se starám o blaho zaměstnanců v několika významných firmách. Osobně u zaměstnanců vnímám, že benefit v podobě masáží, ať už plně hrazený nebo částečně, je obrovským plusem. 

Věděli jste, že podle průzkumu mezi zaměstnanci napříč republikou patří mezi nejvyužívanější zaměstnanecké benefity právě ty, které souvisejí se zdravím?

Zdraví je Světovou zdravotnickou organizací definováno jako stav plné tělesné, duševní a sociální pohody a nikoli jen jako nepřítomnost nemoci či vady (WHO, 1946).

SPOLUPRÁCE

. Pokud by jste uvítali maséra ve svém podniku, určitě neváhejte a kontaktujte mě. Společně nastavíme program benefitu dle vašich představ.

Po podpisu smlouvy se nemusíte o nic starat. Veškeré prostředky a materiály budu zajišťovat sám. Vedu vlastní on-line rezervační systém, takže se nebudete muset starat ani o tuto část a zaměstnanci mají vždy přehled o tom, kdy mají masáž. 

kontaktní formulář

Dotazy / spolupráce